Klub w ramach projektu „Strzelaj z nami” poprowadził zajęcia dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 32 z Oddziałami sportowymi i Dwujęzycznymi.

Mistrzyni:

Klaudia Breś – dwukrotna olimpijka z Rio i Tokio, Mistrzyni Europy, Wicemistrzyni Europy, Wicemistrzyni Świata, wielokrotna Mistrzyni Polski

Julia Mikołowska – 8 i 10 zawodniczka Mistrzostw Europu kilkukrotna Mistrzyni Polski medalistka Mistrzostw Polski.

Klaudia jako absolwentka tej szkoły mówiła o swoich początkach, jak rozpoczęła się jej przygoda, o trenerach, o pierwszych sukcesach, które dopiero dały „kopa” do trenowania. Opowiedziała co dało jej strzelanie, co teraz robi, jak pracuje, że jest żołnierzem Wojska Polskiego. Omówiła broń z której strzela, którą bardziej lubi, a z której ma więcej sukcesów.
Większość młodzieży była zadowolona z zajęć. Kilka osób odkryło nowy talent i rozpoczęło po zajęciach regularne treningi w klubie.

Zajęcia zorganizował Pan Adam Graduszewski.

Zawody:

Młodzież była mile zaskoczona z zawodami i nagrodami, które zostały zakupione na te zawody. Słuchawki, gry planszowe, medale i dyplomy, spodobały się uczestnikom, klub dorzucił od siebie nagrody w formie książek.

Ocena:

Kolejna ciekawa inicjatywa propagująca naszą piękną dyscyplinę sportu. Młodzież była bardzo zadowolona,, że mogła spróbować czegoś nowego i często odkryć swoje nowe pasje.

Podsumowanie:

Projekt intensywny czasowo, ale przeprowadzony z sukcesem. Uczestnicy mogli zapoznać się z budową i obsługą pneumatycznej broni krótkiej i długiej. Brali udział w ciekawych zawodach i otrzymali fajne nagrody